Zaproś radość do swojego życia! grupa ćwiczeniowa met. Core Energetics

Metoda Core Energetics jest wspaniałą przestrzenią do odkrywania wewnętrznej radości, przyjemności, pokładów energii do działania oraz innych ukrytych skarbów, o których istnieniu może już nawet nie pamiętasz.


Na zajęciach doświadczysz głębokiego oddechu, spontanicznego ruchu, uważnego kontaktu z ciałem, głosem i emocjami oraz ich bezpiecznej ekspresji. Będziesz mieć okazję poznać Siebie bliżej.


Co będziemy praktykować?

- uwalnianie napięć z ciała,

- poszukiwanie przyjemności i wygody,

- rozpoznawanie emocji, obserwowanie ich i ich wyrażanie,

- czucie ciała i wrażeń płynących z ciała,

- bycie tu i teraz w kontakcie z rzeczywistością.

Pomogę Ci w tym, za pomocą ćwiczeń bioenergetycznych, odpowiednio dobranej muzyki, pracy z oddechem, ćwiczeń rozciągających, doładowujących energetycznie, gruntujących, relaksacyjnych, wizualizacji, uważności na sygnały płynące z Twojego ciała i wnętrza...

Czucie ciała, wypływających z niego sygnałów jest podstawą do pracy z emocjami oraz kreowania życia opartego na głębokim zadowoleniu i satysfakcji. Emocje są sygnałem określającym sytuację i drogowskazem w podejmowaniu decyzji. W pewnych momentach życia mogą wydawać się zbyt silne, przytłaczające i możesz nie chcieć ich czuć i wyrażać. Na zajęciach będziemy praktykować ugruntowanie - bycie w ciele i rzeczywistości, które pozwala na właściwe reagowanie na sytuacje życiowe, pomimo możliwych intensywnych wrażeń w ciele. Emocje będziemy bezpiecznie wyrażać robiąc miejsce na nowe doświadczenia.

Pracując z ciałem bazując na narzędziach metody Core Energetics odzyskujemy dostęp do tłumionych uczuć i możliwość uwalniania napięć w ciele spowodowanych ich tłumieniem. Odzyskujemy dostęp do ekspresji fizycznej, werbalnej i psychicznej, a z tym do swojej żywotności i witalności. Na zajęciach będę wspierała przestrzeń do dzielenia się swoimi wrażeniami i odkryciami w ciele, w emocjach, w odczuciu energii, a także w obszarze duchowym.

Zajęcia będą okazją do nawiązania i pogłębienia kontaktu z ciałem, a także podniesienia poziomu energii życiowej. Pomogą ukierunkować się na obszary ciała, które potrzebują więcej Twojej uwagi.


Dla kogo są te zajęcia?

Dla osób, które chcą lepiej poznać siebie, swoje emocje i potrzeby oraz chcą pozwolić sobie na więcej ekspresji...

Ćwiczenia będą dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników.

Zalecam wypełnienie ankiety, która pozwoli mi lepiej dostosować ćwiczenia do Twojej kondycji psychofizycznej, przesyłam ją po zapisie.

Osoby wrażliwe na krzyk proszę o uważności. To nie są zajęcia dla wszystkich i nie w każdym momencie życia.


Jak się przygotować?

Ubierz się wygodnie, ćwiczymy na bosaka lub w skarpetach.


Kto prowadzi?

Anna Jura

Jestem psychologiem, psychoterapeutą Core Energetics w trakcie czwartego, ostatniego roku szkolenia, instruktorem Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych.
www.annajura.pl

fb: CorEinspiracje


Kiedy odbywają się zajęcia?

środy g. 18:15 - 19:45

Daty spotkań:
04.03, 11.03 ... itd

Udział w cyklicznych zajęciach daje możliwość zauważania zmian jakie daje regularna praktyka w metodzie Core Energetics.


Gdzie odbywają się zajęcia?

Szkoła Jogi Shanti, Józefa Poniatowskiego 25, 43-300 Bielsko-Biała

https://jogawbielsku.eu/#kontakt_i_mapa


Jak się zapisać?

Wypełnij formularz:

https://forms.gle/UKBWnX3SdDzVn3LY7

Napisz do mnie:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 511 868 112


Jaką kwotę inwestujesz w siebie?

50 zł za 1 spotkanie

Na hasło: RADOŚĆ opłata w karnecie za 3 zajęcia wynosi 120 zł

Ilość miejsc ograniczona.


Grupa ma charakter ćwiczeniowy. Osoby w trakcie psychoterapii lub pod opieka psychiatry dobrze aby poinformowały swojego psychoterapeutę lub lekarza o planie uczestniczenia w grupie. Udział w grupie ćwiczeniowej może otworzyć nowe obszary do pracy terapeutycznej.

Przeciwwskazaniem do ćwiczeń są:
- Ciąża, połóg,
- Zaburzenia: nieuregulowane ciśnienie krwi, zaburzenia pracy serca (arytmia, rozrusznik, operacje).
- Ograniczenia fizyczne i fizjologiczne: niezaleczone złamania kości, nadwyrężenia i skręcenia stawów, stany pooperacyjne (do 8 tygodni), jaskra, padaczka.
- Schorzenia psychiatryczne leczone farmakologicznie: psychozy, głęboka depresja, schizofrenia.

Zainteresowanych pogłębianiem kontaktu ze swoim ciałem na zajęciach grupowych, w innym terminie, zapraszam do kontaktu.

...
Core Energetics 

metoda samopoznania, podchodząca do człowieka holistycznie, integrując ciało, intelekt, emocje, wolę i duchowość. Oferuje techniki, które są pomocne w odkrywaniu i wyrażaniu gromadzonych przez lata i skrzętnie ukrytych uczuć, pozwalając na głęboką spontaniczność i autentyczność w doświadczaniu samych siebie i otaczającego nas świata, co prowadzi do zmiany starego systemu przekonań.

www.CoreEnergeticsPolska.com
...