Zaproś radość do swojego życia! grupa ćwiczeniowa met. Core Energetics

Metoda Core Energetics jest wspaniałą przestrzenią do odkrywania wewnętrznej radości, przyjemności, pokładów energii do działania oraz innych ukrytych skarbów, o których istnieniu może już nawet nie pamiętasz.
Na zajęciach doświadczysz głębokiego oddechu, spontanicznego ruchu, uważnego kontaktu z ciałem, głosem i emocjami oraz ich bezpiecznej ekspresji.
...

Będziesz mieć okazję poznać Siebie bliżej 

Będziemy praktykować

  • uwalnianie napięć z ciała,
  • poszukiwanie przyjemności i wygody,
  • rozpoznawanie emocji, obserwowanie ich i ich wyrażanie,
  • czucie ciała i wrażeń płynących z ciała,
  • bycie tu i teraz w kontakcie z rzeczywistością.

Pomogę Ci w tym, za pomocą ćwiczeń bioenergetycznych, odpowiednio dobranej muzyki, pracy z oddechem, ćwiczeń rozciągających, doładowujących energetycznie, gruntujących, relaksacyjnych, wizualizacji, uważności na sygnały płynące z Twojego ciała i wnętrza...

Czucie ciała, wypływających z niego sygnałów jest podstawą do pracy z emocjami oraz kreowania życia opartego na głębokim zadowoleniu i satysfakcji. Emocje są sygnałem określającym sytuację i drogowskazem w podejmowaniu decyzji. W pewnych momentach życia mogą wydawać się zbyt silne, przytłaczające i możesz nie chcieć ich czuć i wyrażać. Na zajęciach będziemy praktykować ugruntowanie - bycie w ciele i rzeczywistości, które pozwala na właściwe reagowanie na sytuacje życiowe, pomimo możliwych intensywnych wrażeń w ciele. Emocje będziemy bezpiecznie wyrażać robiąc miejsce na nowe doświadczenia.

Pracując z ciałem bazując na narzędziach metody Core Energetics odzyskujemy dostęp do tłumionych uczuć i możliwość uwalniania napięć w ciele spowodowanych ich tłumieniem. Odzyskujemy dostęp do ekspresji fizycznej, werbalnej i psychicznej, a z tym do swojej żywotności i witalności. Na zajęciach będę wspierała przestrzeń do dzielenia się swoimi wrażeniami i odkryciami w ciele, w emocjach, w odczuciu energii, a także w obszarze duchowym.

Zajęcia będą okazją do nawiązania i pogłębienia kontaktu z ciałem, a także podniesienia poziomu energii życiowej. Pomogą ukierunkować się na obszary ciała, które potrzebują więcej Twojej uwagi.

...

Dla kogo:

Ćwiczenia będą dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników.
Zalecam wypełnienie ankiety, która pozwoli mi lepiej dostosować ćwiczenia do Twojej kondycji psychofizycznej, przesyłam ją po zapisie.

Osoby wrażliwe na krzyk proszę o uważność. To nie są zajęcia dla wszystkich i nie w każdym momencie życia.

...

Jak się przygotować:

Ubierz się wygodnie, ćwiczymy na bosaka lub w skarpetach.

...

Prowadząca:

Anna Jura

Jestem psychologiem, psychoterapeutą Core Energetics w trakcie czwartego, ostatniego roku szkolenia, instruktorem Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych.
www.annajura.pl

fb: CorEinspiracje

...

Kiedy (NOWE TERMINY 2019):

Gr I - poranna
poniedziałki g. 9:30 - 11:00
Daty spotkań:

02.12, 09.12, 16.12, 30.12:

Gr II - poranna
środy g. 8:30 - 10:00
Daty spotkań:
04.12, 11.12, 18.12, 08.01.2020

Gr III - popołudniowa
środy g. 18:15 - 19:45
Daty spotkań:
04.12, 11.12, 18.12, 08.01.2020

Gr III - poranna
czwartki g. 8:30 - 10:00
Daty spotkań:
05.12, 12.12, 19.12, 09.01.2020

Zajęcia trwają 1,5 h.
Udział w cyklicznych zajęciach daje możliwość zauważania zmian jakie daje regularna praktyka w metodzie Core Energetics.

Gdzie:
Szkoła Jogi Shanti, Józefa Poniatowskiego 25, 43-300 Bielsko-Biała
https://jogawbielsku.eu/#kontakt_i_mapa

Zapisy:
https://forms.gle/UKBWnX3SdDzVn3LY7
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 511 868 112

Inwestycja:
200 zł za cykl 4 zajęć

Rezerwacja miejsca: wpłata 50 zł (dane do przelewu prześlę po zapisie). Reszta kwoty (150 zł) płatna po pierwszych zajęciach.
Grupy mają charakter zamknięty. Oznacza to, że przez 4 tygodnie będziemy pracować w tym samym gronie osób.
Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

...